Fogadó órák

2017-18 tanév

Név Időpont
1. Bagdán Ilona csütörtök 16.00 – 16.45
 2. Balogh Réka hétfő 16.00 – 16:45 óra
 3. Baloghné Janka Tímea péntek 16.00 – 17.00 óra
 4. Belényesiné Kiss Edit hétfő 16.00 – 16:45 óra
 5. Bertóthy Tamás hétfő 5. óra
 6. Bora Istvánné csütörtök 16.00 – 16.45 óra
 7. Csúth Ildikó csütörtök 4. óra
 8. Fazokán Jánosné hétfő 16.00 – 16:45 óra
 9. Fodor József szerda 4. óra
 10. Fodor Józsefné kedd 16.00 – 16:45 óra
 11. Gáspárné Pankotai Erika szerda 16.00 – 16:45 óra
 12. Hadady Mónika péntek 2. óra
 13. Herczné Egri Hajnalka hétfő 10.55 – 11.40 óra
 14. Holló Ambrus Lajosné szerda 15.00 – 15.45 óra
 15. Ignáthné Weszelovszky Györgyi péntek 5. óra
 16. Kertészné Suta Mária csütörtök 16.00 – 16.45 óra
 17. Kónya Sándorné péntek 16.00 – 16:45 óra
 18. Koroknai Tibor szerda 3. óra
 19. Lakatos Éva csütörtök 5. óra
 20. Létai Ilona kedd 4. óra
 21. Máté József szerda 4. óra
 22. Menyhártné Bora Edit hétfő 3. óra
 23. Mészárosné Imre Melinda csütörtök 5. óra
 24. Mikó Józsefné hétfő 4. óra
 25. Milotai József csütörtök 4. óra
 26. Molnárné Pelei Andrea szerda 3. óra
 27. Nagy Dezsőné hétfő 2. óra
 28. Nagy Józsefné kedd 2. óra
 29. Nagy Tamásné csütörtök 16 – 16:45 óra
 30. Nagy Zsolt kedd 4. óra
 31. Nyakné Hevesi Judit szerda 16.00 – 16:45 óra
 32. Oláh Ágnes szerda 2. óra
 33. Oláh Csabáné szerda 16.00 – 16.45
 34. Oláhné Kiss Emma péntek 16.00 – 16:45 óra
 35. Pál Csaba szerda 2. óra
 36. Pongorné Hosszu Tünde hétfő 16.00 – 16:45 óra
 37. Pongor Sándor hétfő 5. óra
 38. Suta László kedd 4. óra
 39. Szatmári Erika kedd 16.00 – 16:45 óra
 40. Szilágyiné Magyar Éva hétfő 16.00 – 16.45 óra
 41. Szima Anikó kedd 2. óra
 42. Szima Sándorné csütörtök 16:00 – 16:45 óra
 43. Tarnai Csaba csütörtök 5. óra
 44. Tarnainé Papp Anita hétfő 4. óra
 45. Tarnóczki Zsoltné szerda 16.00 – 16.45 óra
 46. Tompáné Krizsanyik Orsolya hétfő 14.00 – 14:45 óra
 47. Tóth Róbert hétfő 16.00 – 16:45 óra
 48. Tóth Zoltánné hétfő 16.00 – 16.45 óra
 49. Vass Viktória szerda 5. óra
 50. Vesza Anikó szerda 16.00 – 16:45 óra
 51. Zákányné Bogyó Anikó péntek 3. óra
 52. Zsíros József csütörtök 2 óra
 53. Zsírosné Czeglédi Erzsébet hétfő 2. óra
A bejegyzés megosztása: