„Angyalok szárnyán”

„Kísérjen utadon béke és szeretet,
öröm ragyogja be egész életedet!
Nyomodban is mosoly, vidám jó kedv járjon,
ügyes kezed nyomát hagyd ott a világon!”

Iskolánkban már hagyomány, hogy az adventi időszakban kicsik és nagyok, gyerekek és felnőttek együtt készülődnek a karácsonyra. A diákönkormányzat meghitt, karácsonyi hangulatot varázsolt az iskola aulájába, ahol felső tagozatos diákjaink évfolyamonként közös versekkel, énekekkel gyújtották meg az adventi koszorún a várakozást jelképező gyertyákat.

Az ünnepi készülődés jegyében az iskolai könyvtárban megnyitottuk az „Angyalok szárnyán” időszaki kiállításunkat. Adomán Mónika kézműves alkotó gyűjteményéből összesen 129 különleges angyal és 4 kép került bemutatásra. December 15-én adventi bütyköldét tartottunk a 4-5. osztályos gyermekeknek. A jó hangulatú délelőtt folyamán Mónika segítségével megismertük a decoupage technika szépségeit-nehézségeit. Kreatív alkotóink egy csodálatos lovacskás dísszel tértek haza.

adventi20181201

adventi20181202

adventi20181203

adventi20181204

A bejegyzés megosztása: