Nagy sikerünk a II. Komplex Tanulmányi Versenyen

2016. november 18-án került megrendezésre Monostorpályiban a derecskei tankerületi II. Komplex Tanulmányi Verseny, ahol kilenc település diákjai mérték össze tudásukat egymással érdekes, sokszínű feladatok segítségével. A megmérettetésre már hetekkel korábban elkezdtek készülni az iskolánkat képviselő gyerekek és pedagógusaik, hiszek összesen hét tantárgy (történelem, magyar, földrajz, biológia, fizika, kémia és képzőművészet) ismereteiről kellett számot adniuk a versenyen.
Iskolánk csapata remek teljesítménye eredményeként idén első helyezett lett a versenyen, nem kis dicsőséget hozva iskolánkra.

Szeretettel gratulálunk Herczeg Kinga 8.b, Szilágyi Nikoletta 8.b és Tarnai Panna 8. a osztályos tanulóinknak!

komplextanulmanyiverseny2016

Köszönjük felkészítőik: Nagy Józsefné, Kissné Medve Anita, Molnárné Pelei Andrea, Tarnainé Papp Anita, Nagy Dezsőné, Milotai József, Fodor József, Szakál Attila és Máté József munkáját!

Ezúton köszönjük a házigazdáinknak a színvonalas szervezést és kedves megvendégelést!

A bejegyzés megosztása: