Erkel Ferenc Sakkverseny

2016. november 30-án rendeztük meg iskolánk könyvtárában hagyományos sakkversenyünket felsős diákjaink körében . A verseny alkalmat adott tanulóinknak sakktudásuk összemérésére, valamint a sakk során betartandó szabályok ismétlésére, tudásuk pontosítására, bővítésére. Akik évek óta készülnek és járnak sakkversenyünkre, az eredményükön is megmutatkozik a többéves gyakorlás.

Legügyesebb sakkozóink ezúttal is oklevélben és jutalomban részesültek.

Helyezettjeink:
1. helyezett: Szima Szebasztián 8.b
2. helyezett: Nagy József 6.a
3. helyezett: Gyarmati Zalán 7.c

sakk2016

Különdíjban részesült az egyetlen lány résztvevő, aki évek óta hűséges szereplője a versenynek: Kovács Mónika 7.a osztályos tanuló.

Minden résztvevőnek szeretettel gratulálunk!

Szervezők:
Bertóthy Tamás testnevelő tanár
és Tóth Zsuzsanna könyvtárostanár

A bejegyzés megosztása: