Mikulás 2014

Az idén is ellátogatott a Mikulás iskolánk felső tagozatába. December 5-én délelőtt a diákönkormányzat Mikulása járta körbe az osztályokat és adta át azokat az ajándékokat, melyeket a gyerekek előzetesen készítettek egymásnak. Az ajándékküldésben nem volt kötelező a részvétel, és bármelyik felső tagozatos diák megajándékozhatta (névtelenül is) barátait, testvéreit – akár a tanárait is.

IMG_20141205_102440

A Mikulás és Krampuszkái

IMG_20141205_102953

Az elején még tele volt…:)

Délután a Mikulás diszkóval folytatódott az ünnep, ahol a 7.b osztály jóvoltából büfé is várta az éhes és szomjas vendégeket.

miku201403

A büfés csapat egyik fele

miku201401

A DJ-k és alkalmi segítőik

A zenét az iskolánk nyolcadik osztályos tanulói közül Adorján Dávid, Kulcsár Dénes és Jenei Tibor biztosították – ezúton is köszönjük a munkájukat!

Szervező: Tóth Zsuzsanna
könyvtárostanár

A bejegyzés megosztása: