2013-12-21 napi bejegyzések

Betlehemezés

beth02Bizonyára sokan emlékeznek még azokra az időkre amikor Szenteste a sütés-főzéstől kipirulva, mosolygó arccal várták hogy megcsörrenjen az a csörgős bot és elkezdjék énekelni a Mennyből az angyalt. A mi műsorunk is valahogy így kezdődött…

elvalaszto

Kis csapatunk szorgosan tanulta a saját szövegét és hétről hétre egyre több próbára gyűltünk össze, mígnem már szó szerint mindenki tudta mindenki szövegét.

Continue reading

Alsós Advenit készülődés

Karácsony előtti hetekben tartottuk az adventi gyertyagyújtó ünnepségeket az uszoda aulájában. Mély érzésű, színvonalas műsorokat adtak elő a 3. és 4. évfolyam tanulói, majd meggyújtották az alsó tagozat koszorúján a gyertyákat.

December 20-án az uszoda előtti téren feldíszítettük a város karácsonyfáját. Aztán hallhattuk a Református Énekkar szép karácsonyi énekeit, a katolikus gyerekek műsorát láthattuk, majd a drámaszakkör betlehemes játékát.

A szeretetteljes hangulat mellé sült krumplit, tököt és meleg teát kaptak a gyerekek.